Jestřábi

Ahoj,

pokud jsi chlapec nebo dívka ve věku nad 5 let, přijď mezi nás.

Skauting je určen pro všechny, kteří se chtějí neustále něčemu učit a pracovat na sobě. Junák nabízí zajímavou náplň volného času a přitažlivou formou hry učí děti čestnému jednání, samostatnosti, životu v kolektivu a mnoha dalším dovednostem. Společně se svými kamarády můžeš poznávat krásy přírody a svého okolí. Získané vlastnosti, schopnosti a dovednosti přetrvávají ve skautech po celý život.

Schůzky máme, chlapci a dívky 5-7 let, každé pondělí v klubovnách Na Křemelce (místo viz kontakty) od 15:45 do 16:45 hodin. 

Schůzky máme, chlapci a dívky nad 7 let, každou středu v klubovnách Na Křemelce (místo viz kontakty) od 17:00 do 18:30 hodin. 

vedoucí oddílu: Hana Švíková (tel. 737 371 418), Jana Žáková

web: https://jestrabi8.webnode.cz/